Zarządu

PREZES ZARZĄDU: Phil Forbes

Phil grał w South Croydon Junior Football Club jako nastolatek i jest fanem Essendon Bombers. Pomaga w zarządzaniu i rozwijaniu gry w całej Polsce. Uwielbia patrzeć jak Polacy uczą się o sporcie, z którym dorastał, a także chętnie wybiega na boisko, chcąc być częścią tego procesu.

CZŁONEK ZARZĄDU: Bartosz Głogowski

Prawie 20 lat temu, wracając z Australii do Polski, marzyłem, by móc kiedyś zagrać w futbol australijski w naszym kraju.

Teraz w zaledwie trzecim roku istnienia ligi AFL w Polsce stawiamy bardzo poważny krok, którym jest założenie oficjalnego związku. Futbolu australijski rozwija się u nas bardzo szybko i jako przedstawiciel Silesia Miners cieszę się, że mam w tym swój udział.

Założenie związku to wysiłek wielu osób, zawodników, działaczy, sędziów, przyjaciół, Polaków, Australijczyków oraz przedstawicieli innych nacji i na pewno zaowocuje to dalszym rozwojem tego pięknego sportu.

C’mon AFL Polska!

CZŁONEK ZARZĄDU: Grzegorz PŁUZIŃSKI

Kocham Futbol Australijski! Od kiedy po raz pierwszy miałem okazje grać w Footy dawno temu dla szkolnej drużyny w Australii, wiedziałem, że kiedyś wrócę do tego najfajniejszego sportu na Świecie. Dziś ten wymarzony plan nabiera realnych kształtów. Z poziomu parkowych kumpli od krzywej piłki wskakujemy na poziom oficjalnego Związku Sportowego.

Ci co mnie znają wiedzę też, że jak mnie coś jara, to angażuję się w to całym sercem. Zatem deklaruję, że moje zaangażowanie dla AFL Polska będzie tylko rosło – tak jak forma na boisku i pomeczowych afterach😊 Dziękuję Wam chłopaki i dziewczyny grający w ten zwariowany sport. Robimy razem cos naprawdę świetnego!
GO AFL Polska!